Hoşgeldiniz, Kuşçu! [ Kayıt ol | Giriş Yap

460.00 tl

Ayyıldız Kuluçka Makinesi AY42-B

  • Satıcı: Ayyıldız Kuluçka
  • Telefon No: 0546 954 75 77
  • Şehir: Ordu
  • ilçe: Fatsa
  • Yayın Zamanı: 29 Eylül 2017 10:10
  • sona erdiği tarih Bu ilanin süresi doldu
ay42-b 02-850x1000
Ayyıldız Kuluçka Makinesi AY42-B - Resim1Ayyıldız Kuluçka Makinesi AY42-B - Resim2

Açıklama Bilgisi

www.ayyildizkulucka.com

Yerli marka Yerli Model Büyük bir kısmı Yerli üretilen modellerimizdendir Ayyıldız 42 lik Kuluçka Makinesi. Türkçe panel, Türkçe kullanım kılavuzu ve alarm sistemi ile kullanımı oldukça kolay ve basittir.

· Otomatik Yumurta çevirme sistemi
42 adet Tavuk, hindi, ördek, keklik ve sülün yumurtası kapasitelidir. Dilerseniz kaz ve bıldırcın viyöl aparatlarını ayrıca alarak 25 kaz 120 bıldırcın yumurtası koyabilirsiniz. Kuluçka Makinemiz yumurtaları otomatik çevirme yapar. Bu sistem sayesinde elle çevirmeye son veriyoruz. Kuluçka viyölleri ile yumurtalar 2 saatte bir otomatik yumurta çevirme sistemi ile dönmektedir.
· Makinenin Gövdesi
Gövde yapısı Dışı ser plastik iç taraflı yalıtım amaclı kuluçka için özel üretilmiş 3.5cm sert köpükten oluşmaktadır. Ayyıldız 42 lik Kuluçka Makinesi bu Sayede sıcak yada soğuktan etkilenmez, Soğuk kış aylarında dahi rahatlıkla civciv üretimi yapabilirsiniz. Makinenin gövdesi oldukca hoş bir yapıya sahiptir rahatsızlık vermez. Kolayca taşınabilir.

· Akü ile çalışabilen kuluçka Makinesi
Elektrik kesildi diye korkmayın; Makinemiz motosiklet aküsü ile 10 saat, araç aküsü ile 30 saat, bilgisayarcılar da satılan ve elektrik kesintisinde otomatik devreye giren güç kaynağı ile 5 saat çalışmaktadır. Akü bağlantı Kablosu makine ile birlikte size gelecektir. Elektrikler kesildiğinde veya acil durumlarda makineyi akü ile kullanabilirsiniz. İhtiyaç halinde makinenizi aküye bağlayarak içinde yumurta olsa dahi şehirler arası taşıyabilirsiniz. Elektrik kesintisinde Akü ile çalışabilen kuluçka makinesi olması sayesinde kuluçka işleminiz ve yumurtalarınız hasar görmeden devam edebilirsiniz.

· Elektrik tüketimi.
Enerji sarfiyatı en düşük seviyededir, Ayyıldız 42 lik Kuluçka Makinesi Adaptörü sayesinde 12 volt ile çalışır 40 wat enerji tüketimi ile Dünyanın en az elektrik enerjisi tüketen Kuluçka Makinesidir. Piyasadan daha ucuz fiyatlara belki kuluçka makinesi alabilirsiniz ancak elektrik tüketimi mini bir makine olduğu halde çok yüksek olabilir. Makinede en önemli hususlardan biridir Elektrik tüketimi buna dikkat etmek gerekir aksi halde çok fazla elektrik faturası ödersiniz..
· Otomatik kontrol,
Kuluçka makinemiz Dijital sıcaklık kontrolü yapar, Dijital nem ölçer ve gösterir. Isı ölçümü 0,1 derece hassas olarak ölçer ve Otomatik kontrol yapar. Nemlendirme oldukça kolaydır, kanallı nemlendirme tavası ile nem istenilen oranda kolaylıkla sağlanmaktadır. Ayyıldız 42 lik Kuluçka Makinesi’nde dört adet gözlem camı vardır. Gelişim ve çıkım döneminde yumurta ve civcivleri kapağını açmadan gözlemleyebilirsiniz. Yapılan testlerde minimum 90% oranında performans elde edilmiştir, müşterilerimizden gelen paylaşım ve yorumlarda yüksek çıkım oranımızı doğrulamaktadır. Ayyıldız 42 lik Kuluçka Makinesi hem gelişim hem çıkım yapılabilen modellerimizdendir.
Üstü komple cam olan modelimiz olan Ayyıldız 42 Yumurta kapasiteli ay42-C modeli kuluçka Makinemizi buradan inceleyebilirsiniz.

Kuluçka makineleri hakkında detaylı bilgi için kuluçka makinesi makalemizi inceleyebilirsiniz.

Test süreci boyunca minimum 90% oranında performans elde edilmiştir.

Ayyıldız kuluçka makinelerinde hem gelişim hem çıkım yapılabilmektedir. Ayyıldız kuluçka makineleri yüksek çıkım ve parça garantilidir.

http://ayyildizkulucka.com/Kulucka-Makinesi/Ayyildiz-Kulucka-Makinesi-AY42-B

etiket yok

135 toplam izlenme, 2 Bugün

  

İlan ID: 50359cdf1be0a594

Bir yorum yazın