Hoşgeldiniz, Kuşçu! [ Kayıt ol | Giriş Yap

259.00 tl

En Ucuz Kuluçka Makinası Kuluçmak’ da

  • Satıcı: kulucmak.com
  • Telefon No: 5444557887
  • Şehir: Antalya
  • ilçe: antalya
  • Yayın Zamanı: 25 Kasım 2017 00:24
  • sona erdiği tarih Bu ilanin süresi doldu
kulucmak-satilik-kulucka-makinasi
En Ucuz kEn Ucuz kEn Ucuz kEn Ucuz Kuluçka Makinası Kuluçmak’ daEn Ucuz Kuluçka Makinası Kuluçmak’ da

Açıklama Bilgisi

“En ucuz Kuluçka Makinası”
Kuluçmak 24’ lük Kuluçka Makinası
24 yumurtalık kuluçka makinası 24 tavuk yumurtası, kuluçmak 24 ördek yumurtası, kuluçmak 24 hindi yumurtası, kuluçmak 24 kaz yumurtası, kuluçmak 96 keklik yumurtası, kuluçmak 96 papağan yumurtası, kuluçmak 96 bıldırcın yumurtası kapasitelidir. kuluçmak 24 lük makine içerisindeki viyol otomatik motorlu çok fonsksiyonlu multivol’dür Kullanımı kolay yüksek çıkım randumanı ile rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz otomatik kuluçka makinasıdır. Makine Seffaf kaliteli plastikten üretilmiştir, makinenin dışından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri rahatlıkla gözetim altında tutabilirsiniz.
Makine içerisinde promosyon olarak civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol lambası, ve nem için su takviye şişesi gönderilecektir.
Kuluçka makinası elinize ulaşınca yumurtaları makine içerisine multiviyol’e yerleştirmeden önce makineyi kontrol edin lütfen, ısı, nem değerleri ve çevirme konusunda bir olumsuzluk görürseniz vakit kaybetmeden iletişime geçin lütfen.
24’lük kuluçka makinası 1 yıl garanti Kapsamındadır.
Ödeme Kolaylığı
Kredi karti ile yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı ile gönderim vardır.
24’ lük kuluçka makinesini direk güneş ısığından koruyunuz direk güneş ışığında kalan makine iç ısısı istenilen ısının üzerine çıkabiliyor bu durumda civcivlerin ölümlerine sebep oluyor.
24’ lük kuluçka makinası size strafor köpük koruması içerisinde gönderilecektir strafor’u çöpe atmamanızı kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz kışın çok soguk olan bölgelerde iseniz çok işinize yarayacaktır elektrik sarfiyatanı minimum’a indirecek ve elektrik kesintilerinde makine iç ısısının eksilmesini önleyecektir, kış aylarında makineyi straforun içinde tutmanızı tavsiye adiyoruz.
diğer Kuluçka makinelerini Kuluçmak web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz

etiket yok

326 toplam izlenme, 2 Bugün

  

İlan ID: 3795957af1882f0b

Bir yorum yazın