Pakistan Yüksek Uçucusu Teddy

 

 

 

 

 

 

 

TEDDY kuşlarının Tarihi Bu cins güvercinlikler kardeşler Mistri dan kaymış ve diğer ülkelerde Pakistan genelinde ve daha sonra yayıldığını nasıl hikayesi oldukça ilginç. Hikaye, çünkü bu birkaç farklı isimler biraz kafa karıştırıcı görünebilir. Umarım ve size okuma zevk vermek.
Şehirde. Kasuri “Sheeda Teddy ” lakaplı Muhammed Din Mistri ve Rashid Mistri adlı iki kardeş yaşadı. 60 kardeşin yazında zaman bilinen olmadan Karim Buksh Mistri (tüm öldü ve aile tesadüf değil) değil YARIŞIYOR
Hikaye Karim Buksh Mistri 11 güvercin ekibi devam ettikçe 16:30 ya saat 17.00’den sonra güvercinler her gün inen yarışın 4-5 gün olarak çok iyi hayal oldu. Bu günlerde birinde bir kadın Rangwali Jonsiri da çok iyi sunmuştur gökyüzünde renkli tüyleri tanıma ile artık kendi dönmek (Rangwali cins ve Jonsiri püskürtülür baş ve boyun ile bir güvercin ortak adıdır) loft. Yorgunluk ve dehidratasyon sonucunda bir ağaç, bir adam onu yakalar olduğunu düştü. Bir çanta onun bisikletle alır ve yarış izlerken insan plakalar gider o koyar.
Tüm güvercinler iner zaman bu kişinin kadın indi olmayacağını söyleyerek, bahse kalabalıktan insanları davet eder. Cum bahis Ne zaman bisikletle askıya ve izleyiciye göstermek asılı çantası, dışarı güvercin.
Bu kadın cins Rangwali, kasaba. Kasuri, değil ırkları Muhammed Din Mistri ve kardeşi Raşit Mistri lakaplı “Sheeda Teddy ‘, sahibine, yani rekabete verildi. Kardeşler hiçbir şey bilindiği dişi kuş ile çiftleşir. Kardeşler Mistri bu çift “Tasveeran” nesiller olarak adlandırılan ve gözleriniz kimseye verilmez olarak saklayın. Ancak, kesme tüyleri ile bu cins bir dişi bir ana damızlık ya da “Kabootar Gar” olarak kabul edildi kasaba. Kasur gelen Üstad Lala Yusuf Jolaha eline düştü. Bu kasaba. Kasuri bir dişi güvercin ırkları ile çiftleşir. Bir gün, Rashid veya Sheeda Teddi Yusuf ziyaret edecek ve bu kadın için sordum, ama yemin altında reddedildi ikincisi böyle bir güvercin satın aldı diyor. Kendi ritüelleri onlar Güvercinliklerin ve quaffing çay ile otur. Ama ne yazık ki, bu kez kafesteki eski kendinize çatı ve arazi dışında dişi sırasında.
Sheeda Teddi şiddetle onun kadın istiyor ama Yusuf otkazva.Togava Sheeda Teddi bu çifti şehir Yusuf Mian Nazir. Laliani ıslah tarafından teslim edilir, bu olaydan sonra Yusuf üzerinde bir fincan çay atar. O kadınların şiddete dönmek için değil kardeşler korktukları Yusuf Mian Nazir çiftleri verdi. Çiftleri çatı köşe (Koana- açı) yumurtalarını çünkü güvercinler adını aldıktan sonra Mian Nazir, bu çifti Koanay Wallay verir.
1981 yılında Mian Nazir zaten Hacı Sarvar hayatta Koanay Walla bir erkek güvercini verdi. O, bu güvercin yarıştı ve güvercin yarış sırasında kayıt süreleri göstermeye başladı.
Sonra 1983 yılında kasabadan çatı Mehr Asghar içinde. Lahor da aslen Yusuf Jolaha tarafından oluşturulan ve Mian Nazir ve bu cins daha sonra kuşlara sunulan bu çiftin güvercinler kardeşler Mistri tarafından satılmaktadır rekabet. Bugün, bu kuşların tüm Pakistan üzerinde ve dünyanın başka yerlerinde bilinir. Onlar kasabadan cins, yani Sheeda Teddy sahibinin adı sayesinde nedeniyle küçük boyutu, yeni adını aldı ve. Kasur

Teddy Kabootar 042 Teddy Kabootar 043Teddy Kabootar 036Teddy Kabootar 040Teddy Kabootar 041Teddy Kabootar 038Teddy Kabootar 039
Teddy Kabootar 037Teddy Kabootar 035 Teddy Kabootar 034 Teddy Kabootar 033 Teddy Kabootar 032 Teddy Kabootar 031 Teddy Kabootar 030 Teddy Kabootar 029 Teddy Kabootar 028 Teddy Kabootar 027 Teddy Kabootar 026 Teddy Kabootar 025 Teddy Kabootar 024 Teddy Kabootar 023 Teddy Kabootar 022 Teddy Kabootar 021 Teddy Kabootar 020 Teddy Kabootar 019 Teddy Kabootar 018 Teddy Kabootar 017 Teddy Kabootar 016 Teddy Kabootar 015 Teddy Kabootar 014 Teddy Kabootar 013 Teddy Kabootar 012 Teddy Kabootar 011 Teddy Kabootar 010 Teddy Kabootar 009 Teddy Kabootar 008 Teddy Kabootar 007 Teddy Kabootar 006 Teddy Kabootar 005 Teddy Kabootar 004

Admin'nin avatarı

Yazarlar Admin

Kuscular.net sitesi 2010 yılında kurulmuştur amacımız insanların güvercinlerini güvenle alıp satmasıdır

27 Ekim 2015 21:20

5359 toplam görüntüleme,10 bugün