Rüyada Beyaz Güvercin Görmek

Rüyada Beyaz Güvercin Görmek

Rüyada Beyaz Güvercin Görmek: Rüyada beyaz renk saflık, temizlik ve şeffaflık, doğallık anlamına gelmektedir. Bu beyaz renk temiz ve mutluluk anlamına da gelmektedir. Gelinlik de beyaz, saflığı ve mutluluğu simgeler. Rüyada görülen beyaz renk, ahlak ve yürek güzelliğine ve sevip sevilmeye işarettir. Rüyada her türlü canlı ve cansız varlıklar üzerinde görülen beyaz ve beyazlık, sevince, mutluluğa ve gönül huzuruna, gönül sevgisine delalettir. Rüyada görülen beyaz renk güzelliğe işarettir. Genellikle rüyalarda görülen renkler hep güzel şeyleri çağrıştırmaktadır. Beyaz renk de kişinin yaşadıkları zorlukları aşarak ondan kurtulmaya, rahata huzura kavuşmasına, parlak bir geleceğe, feraha ve huzura kavuşacağı anlamına gelmektedir. Rüyada beyaz renk görmek ise huzurun, mutluluğun ve rahatlığın bir sembolü olarak bilinmektedir.

Güvercin bir haber kuşudur, zararsız sevimli ve insanı seven, insanın olduğu yerde var olmayı, yaşamayı tercih eden bir kuştur. Rüyada güvercin görmek, hayırlı bir habere, güvenilir elçiye, emin, sadık dosta ve sevgiliye, güvenilir cefakar kadına, yorumlanmaktadır. Güvercin sırları ezberleyen ailesi ve yuva saadeti için meşakkat ve zorluklara şükrederek tahammül eden masum kadına da işaret etmektedir.

png guvercin resimleri 025

Rüyada Beyaz Güvercin Görmek: güzel ve mutlu sevindirici bir habere delalet eder. Beyaz saflığı, güzelliği, güvercin de müjdeli haberi simgeler. Hem beyaz renk hem de güvercini aynı anda, beraber gören kişi, kendisini sevinçli ve mutlu edecek bir haber alacağına işarettir. Beyazın asilliğiyle rüyayı gören kişi bekarsa, evleneceğine kendisine ahlakı düzgün ve kendisini çok seven bir eş nasip olacağına, evliliklerine yakın, uzak herkesin imreneceğine delalet eder. Her zaman huzura, mutluluğa işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişi içinde geçerlidir ki, bekar evlendiği kişiyle çok mutlu bir hayat süreceğine ve beraberlikleri bir ömür boyu süreceğine, sevgilerinin daim olacağına işarettir. Aile hayatında birbirlerine bağlı ve saygılı olacağına, aile saadetine delalettir. Bu aynı zamanda bir özgürlük sembolüdür. Rüyayı gören kişi ailesinden ayrılıp kendi ayakları üzerinde durabilecek,kendi hayatını kurmaya başlaması, bir amacını gerçekleştirmesi için özgürlük adımları atar.

Rüyada Beyaz Güvercini Uçarken Görmek: Kendisine tez vakitte güzel bir haberin geleceğine ve bu haberle kendisi çok mutlu ve sevinçli olacağına delalettir.

Rüyada Beyaz Güvercinin Konduğunu Görmek: Rüyada beyaz güvercinin özgürce bir yere konduğunu görmek, aşk, kısmet ve para anlamına gelir. Talih kuşu kapına geldi misali gibi, aşk kapıya gelir, kişi yakın bir zamanda çok mutlu olacağı bir ilişki yaşamaya başlar. Bu ilişkinin sonu evlilik olur. Ancak güvercin konduğu yerde çok fazla kalmazsa uçarsa, bu ilişkinin sonu ayrılık olabilir. Bu rüyayı görmek ayrılığın kişiler için en hayırlısı, her şerde vardır bir hayır misali ileride daha güzel bir beraberliğe anlamına gelir.

Rüyada İki Beyaz Güvercinin Yuva Yaptığını Görmek: Rüyada iki beyaz güvercinin yuva yaptığını gören kişi, bir arkadaşı veya dostuyla birlikte bir iş kuracağına, o kişiyle el ele, omuz omuza vererek güzel ve hayırlı işlere imza atacak. Ticari alan da birlikte büyüyüp kazancını ikiye katlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Güvercin Tuttuğunu Görmek: Rüyayı gören kişinin temiz helal rızkına, sıkıntıları aşarak kazandığı helal paraya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği, beklediği servete kavuşmasına işarettir. Sağlıklı ve huzurlu hayata işarettir.

Admin'nin avatarı

Yazarlar Admin

Kuscular.net sitesi 2010 yılında kurulmuştur amacımız insanların güvercinlerini güvenle alıp satmasıdır

21 Kasım 2015 23:45

3147 toplam görüntüleme,0 bugün