Med Tollyamin

250.00 tl

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin ....

Additional Info

Telefon No0542.228.6032

Kanatlılar için optimize edilmiş bir ürün güvercinler .muhabbet kuşları,kanaryalar ve paraket türleri içinde rahatlıkla kullanılabilir içerisinde aminoasit,elektorlitler ve B vitaminleri yüksek oranda bulunur.Show muhabbet kuşları,kanaryalar içinde kullanıma uygundur.Ancak dikkat edilmesi gerek bir nokta vardır çok kuvvetli bir vitamin olduğu için sık sık kullanılmamalı hafta iki-üç kere sularına ve mamalarına vermek yeterli olacaktır.(kafes kuşları için)
*Karaciğerde detoks etkisi vardır.
*Kasları güçlendirir,krampları önler ve uçus performası sağlar.
*Yeni tüylerin oluşumuna katkı sağlar
*Antibiyotik tedavisi,aşı sonra vucut duzenını olması gereken sevıyeye getirir.
Yaspısında: Vitamin B1 – B2 vitamini – Vitamin B3 – Vitamin B5 – Vitamin B6 – Vitamin B7 – Vitamin B9 – Vitamin B12 – Inistol – Cholina – L-Carnitine – Glutamine – Metionin – Lizin – Threonine – triptofan – Dekstroz- Fruktoz – Potasyum – Magnezyum – Kalsiyum vardır.
Kullanım:Haftada 3-5 gün 1 litre suya 15 ml atılarak kullanılır.Yapılan karışım ertesi günü kullanılmamalıdır.(Güvercinler için)
Tollyamin yüksek dozlar içermektedir.Optimize edilmiş bir kanşım oranında amino asitler, elektrolitler ve B vitamini bulunur.Bileşiminde size tüm yıl boyunca, yarış sezonunda Tollyamin yararlı olacaktır.Çünkü, üreme ve tüy dökme döneminde Tollyamin genç güvercin özellikle yüksek protein ihtiyaçları için hitap edebilirsiniz. Buna ek olarak, kolin klorür ile güvercin büyümesi kanıtlanmıştır.Kanatlı sektöründe yapılan çalışmalar, bu kesin bir kanıtı sağladı.Kolin olumlu metabolizmayı etkiler ve karaciğer yağ dejenerasyonu engeller.Tüy dökme sırasında Dosto-WG-Ropa sıvı% 10 ile kombinasyon halinde Tollyamin günlük dağıtımını öneririz. Tüyleri her gün, sadece haftada bir kez büyür.Çünkü yüksek doz amino asitler, L-metionin, L-lizin ve vitamin Biyotin, yeni ve ipeksi bir tüyleri garantisidir. L-metiyonin bulunan kükürt, nedeniyle bir kaç saat sonra,içme suyunda bir miktar kükürt kokusu ortaya çıkar.Yüksek dozda vitamin B-12 kan oluşumu ve hücre bölünmesini destekler. Bu işlem, kuvvetli bir bağışıklık sistemi için çok önemlidir.Yarış mevsiminde Tollyamin arasında ek esastır.Glutamin, L-metiyonin ve L-lizin ödül uçuş sonra hızlı bir iyileşme için protein yapı taşları (organik bileşikler) gibi merkezi bir sonucu vardır.Uçuştan sonra güvercinler kas ve kilo kaybı hissedilir.Tollyamin ve Immunol sağlanan güvercinler çok daha hızlı kas ve kilo kaybı oluşturur.Kasların enerji depolama birikmesi iki gün içinde gerçekleştirilir. Bu özel bakım ile Güvercinler uzun bir yarış sezonu boyunca muazzam bir avantajı olur.Glutamine karaciğerin detoksifikasyon birçok süreçlerinde önemli bir rol oynar. Karaciğer yarış güvercinlerinin en önemli organlardan biridir. Yüksek yağ uçuş sırasında, yarışlar öncesinde yağ ve protein yanan beslemeleri, ödül uçuş ve ilaçların ilave hüküm sonrası kas rejenerasyon – tüm bu karaciğer yoluyla geçer. Bu Tollyamin koruyucu etkisi yarış güvercin karaciğer için çok çok önemli olduğunu, bu nedendir.
fiyat:250
0542.228.6032
8Erkan Yanmaz ve 7 diğer kişi
Beğen
Daha fazla ifade göster
Yorum Yap
Paylaş
Yorumlar
Tuncer Karataştan

Yorum yaz…
Dosya Seç
YAKINLARDAKİ GÖNDERİLER

Serkan Korca
11 saat ·
İçerisinde:Midye kabugu istiridye kabugu çeşitli çakıl taşları aktif karbon kuş kömürü ve lavanta yagı bulunur.
Kullanım Amacı:
Tempo Flight marka güvercin kumu, güvercinlerin mineralk ihtiyacını karşılamak için özel olarak hazırlanmış çakıl ve istiridye kabugu karışımıdır.önemli mineralelr ve eser elementlerden oluşan bu besleyici ve kaliteli karışım,güvercinlerintamamen kimyasaldan uzak doğal beslenmelerini sağlayan en iyi takviyelerden biridir.TEMPE FLİGHT OYSTER SHELL FİNE uygun gıda sindirimini teşvik etmesinin yanı sıra eksik kalan temel besin maddeleri acısından da takviye sağlar.Güvercinlerin Sağlıklı bir büyüme çizgisine sahip olması ve kemik ile kas gelişiminin sağlıklı olması acısından güvercinlerin vazgecilmezi olan TEMPE FLİGHT Güvecin kumu kaliteli ve ekonomik bir tercih olacaktır.

İlan ID: 535bb7b1e215dca

5 Ekim 2018 21:48

Bu ilanin süresi doldu

Yorumlar