VAN YÜKSEK UCUCU OYUN PERFORMANS KUŞLARI BULUTLARIN ASİLLERİ

300.00 tl

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin ....

Bu ırkı tanımayan arkadaslarım için biraz bilgi vermekte fayda var. van kusu yüksek ucucu oyun ve performans kuslarıdır.

yüksek ucustan kastımız kusun nokta hali degil cıplak gözle görmenin imkansız oldugu bir yükselti degeridir.. oyununa gelince kendi kuslarımın damarını örnek vereyim, FİŞEKLİ OYUN YAPARLAR VE BİR FİŞEKTE 4 İLE 12 ARASINDA TAKLA ATARLAR. MARDİN KUSLARININ BİR MİNARE BOYUYLA KIYASLAMAYIN BİLE. taklaları COK SERT VE SESLİDİR.

Ve bugun vanda kus satan kahvelerde bile 5 saat ucan kuş bulunmuyor cünkü temiz nesli kalmadı bu ırkın ne yazıkki.

Bu kusların damarını daha öncede bu site aracılıgıyla bazı arkadaslara garantili verdim adıma referans verebilirler.

6 SAATİN ALTINA KESİNLİKLE DÜŞMEYEN BİR DAMARDIR! ve aynı damardan 8 saat 55 dakka ucmus kusumda var. kısaca en az 6 saat ucus garantisi veriyorum.

BÜTÜN KUSLARIM 19 SENE ÖNCE TATVANDAN 8 SAAT İZLEYİP GETİRDİGİMİZ 2 AYRI DAMARDAN ÜREMİŞTİR. İZMİRDEN İSTANBULA OKUMAK İÇİN GELCEGİMDEN 120 YE YAKIN KUS CIKARDIK ELİMİZDEN ELİMDE KALAN 10 ÇİFTİDE KIYAMAYIP İSTANBULA GETİRDİM YANIMDA ÖGRENCİ EVİNDE ODADA BAKIYORUM. YER SIKINTISINDAN BİR KAÇ TAKIM VERMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.

NOT: Bu ırk herzaman farklı renk yavru atar. ve yavrulugu boyunca her tüy atısında renk degiştirir. ALIN UCURUN BU IRKI DENEYİN EMİN OLUN BENİM GİBİ DİĞER IRKLAR GÖZÜNÜZDE OYUNCAKTAN İBARET KALACAKTIR. VE BU KUSLARI BİR KEZ UCURDUKTAN SONRA BASKA BİRİNİN ZAPTETMESİ İMKANSIZDIR. POSTA KUSLARINDAN ÇOK DAHA SADIKTIRLAR.

LÜTFEN PAZARLIK İÇİN KESİNLİKLE ARAMAYIN FIYAT TAKIM FIYATIDIR VE MUTLAKA İSTANBUL İÇİ ELDEN VERİLİCEK KUSLAR BASKA İLE GÖNDEREMEM YAZIK GÜNAH HAYVANLAR

İlan ID: 71654f1764f4d6c3

Yorumlar